Veioză pentru exterior echipată cu LED-uri SMD, întrerupător ON/OFF, dimmer de la 100% – 5% cu memorie a intensitații luminoase și a temperaturii de culoare, posibilitate de schimbare a temperaturii de culoare a luminii de la 2700K la 3000K. Dotată cu baterie Li-ion, capacitate 3000mA, cu protecție la supraîncarcare, încărcător de contact cu 1,5 m de cablu USB și adaptor (inclus) la 100 – 240V AC, DC5V/1A. Timp maxim de încărcare 4,5 ore, timp de funcționare (la încărcare maximă) 7,5 ore. Corp din aluminiu turnat sub presiune vopsit Corten, dispersor din policarbonat transparent.
Veioză pentru exterior Iluna – Art. 90308, Redo, LED SMD2.5W IP65 2700/3000K , Corten
247,69 lei
Stoc epuizat
| Greutate | 0,6 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 37 × 16 × 13,5 cm |
| Culoare | Corten |
| Tip soclu | LED |
| Putere bec | 2, 5W |
| Tip led | |
| Tensiune și Frecvență | 7V, DC 3 |
| Culoare lumina | 2700/3000K |
| Brand | Redo |
| Clasa de protecție | 65 |
| EAN | 6421681113935 |




